lll

Foto elementarz dla małych i dużych


foto zmniejszony1

 

„Foto elementarz dla małych i dużych” to unikatowa książka o fotografowaniu dla dzieci i młodzieży.

Kolejna publikacja naszego wydawnictwa właśnie trafiła do sprzedaży. To pierwsza książka na polskim rynkuktóra pomoże wprowadzić dzieci i młodzież w fascynujący świat fotografii. Niezwykle wartościowa propozycja na oryginalny prezent i prawdziwe abc fotografii dla dzieci. 

Dzisiaj „pstrykać” zdjęcia potrafi już nawet małe dziecko. Wierzymy, że warto tę umiejętność podtrzymywać i rozwijać. Dlatego właśnie stworzyliśmy „Foto elementarz”.

Książka opowiada jak komponować zdjęcia, jak korzystać ze światła, jak portretować ludzi, zwierzęta i przede wszystkim – świetnie się przy tym bawić. Zawiera mnóstwo ciekawostek, praktycznych rad i propozycji zabaw z aparatem. Pozwoli zgłębić fotograficzną wiedzę zaczynając od podstaw. Napisana jest lekkim, przystępnym językiem, opatrzona pięknymi zdjęciami autora oraz nowoczesną grafiką. Przyjemnie jest wziąć ją do ręki, włożyć do plecaka i wyruszyć w fotograficzną podróż. „Foto elementarz” będzie wspaniałym prezentem zarówno dla małych jak i dla dużych. Może sprawić, że przygoda z fotografią przerodzi się w wielką pasję.

Fotografia to nie tylko sztuka robienia zdjęć, ale przede wszystkim umiejętność patrzenia, rozwijania wyobraźni, kształtowanie poczucia estetyki i wrażliwości- Wojciech Walczuk, fotograf, autor książki.                                                                                                                                                                                                                                                                                            

Wywiad z Wojciechem Walczukiem o podstawach fotografowania, o najczęstszych błędach i o tym jak dzieci widzą świat w obiektywie na portalu GAZETA.PL eDZIECKO:    http://www.edziecko.pl/rodzice/1,79361,17224412,_Jest_mnostwo_poradnikow_z_gatunku__jak_zostac_papiezem.html

3

21IMG_5656patroni medialni_foto elementarz